Bawi i uczy
Laur
grafika nowy
Facebook Nowości Nowości Ambasadorzy Dla rodziców O nas Usługi Kontakt

Aktualności – co nowego w ADAMIGO?

Zapraszamy do śledzenia bieżących wydarzeń związanych z rozwojem ADAMIGO. Znajdą tu Państwo informacje o aktualnych konkursach oraz innych ciekawych wydarzeniach przygotowanych dla naszych najmłodszych fanów. ADAMIGO to najlepsze gry dla dzieci. Z nimi czas mija zawsze szybko i przyjemnie!

 

Ambasadorzy Marki Adamigo wybrani!

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż, więc może zrobimy z tej okazji konkurs plastyczny? :)

Zasady takie jak poprzednio, czyli wystarczy, że:
1. Polubisz nasz fan page (chyba, że już jesteś Fanem Adamigo ;) )
2. Udostępnisz ten post na swojej tablicy.
3. Prześlesz zdjęcie lub skan pracy swojego dziecka na nasz adres e-mail konkurs@adamigo.com.pl (pamiętajcie o podaniu imienia autora oraz jego wieku).

Tematyka prac: Dzień Babci i Dziadka, czyli może to być laurka lub inne dzieło sztuki, które zostanie wręczone Dziadkom z okazji ich święta :)

Technika: dowolna :) prace mogą być płaskie, przestrzenne, wykonane farbkami, kredkami, flamastrami... wszystko co artysta uzna za stosowne do wykonania swojego dzieła.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w każdym wieku. Pracę prosimy sfotografować lub zeskanować i przesłać na nasz adres mailowy konkurs@adamigo.com.pl. Dzieła Waszych dzieci zostaną zamieszczone w naszej galerii na Facebooku.

Najciekawsze z nich nagrodzimy grą Adamigo, adekwatną do wieku laureata :)

Na prace czekamy do końca stycznia 2013. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
więcej mniej

Konkurs ciastowy!

Kochani w powietrzu czuć już zapach nadchodzących świąt... w związku z tym ogłaszamy konkurs ciastowy :)

Zasady takie jak zawsze, czyli należy:

1. Być fanem Adamigo :)
2. Udostępnić ten post na swojej tablicy.
3. Przesłać na adres konkurs@adamigo.com.pl przepis na świąteczne ciasto (ciasteczka) oraz zdjęcie jak je robicie wraz z Pociechami

Najciekawsze z nich nagrodzimy grą Adamigo, adekwatną do wieku małego cukiernika :)

Na prace czekamy do 06.01.2013 roku. Przepisy wraz ze zdjęciami zostaną opublikowane w naszej galerii :) Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Ambasadorzy Marki Adamigo wybrani!

Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili się do pierwszej edycji „Ambasadorów Marki Adamigo”. Spośród ogromnej liczby zgłoszeń wyłoniliśmy grono naszych Ambasadorów:

1. Pani Aldona Adamczyk
2. Pani Anna Kopeć
3. Pani Danuta Miszczak
4. Pani Joanna Berent
5. Pani Joanna Ryszka
6. Pani Joanna Żwirek
7. Pani Katarzyna Otłowska
8. Pani Katarzyna Tykwińska
9. Pani Katarzyna Welka
10. Pan Leszek Folwarczny
11. Pani Magdalena Raczkowska-Babczyk
12. Pani Patrycja Słupska
13. Pan Paweł Jargus
14. Pani Renata Gola

Zwycięzcy będą pełnić rolę oficjalnych Ambasadorów marki Adamigo i testować wraz z rodziną nasze produkty. Ich relacje będzie można śledzić na naszej stronie http://www.adamigo.pl/ w zakładce Ambasadorzy, a o pojawieniu się nowych recenzji będziemy informować na naszym facebook’owym profilu https://www.facebook.com/adamigo1982
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.
Dziękujemy i gratulujemy!
więcej mniej

Świąteczny konkurs plastyczny dla dzieci

Drodzy rodzice, jeśli Wasze Pociechy uwielbiają malować to zapraszamy do udziału w naszym świątecznym konkursie plastycznym.

Wystarczy, że:
1. Polubisz nasz fanpage (chyba, że już jesteś Fanem Adamigo)
2. Udostępnisz ten post na swojej tablicy.
3. Prześlesz zdjęcie lub skan pracy swojego „małego artysty” na nasz adres e-mail konkurs@adamigo.pl (pamiętajcie o podaniu imienia autora oraz jego wieku).

Tematyka prac: świąteczna, czyli wszystko co kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia.

Technika: dowolna prace mogą być wykonane farbkami, kredkami, flamastrami... wszystko co artysta uzna za stosowne do wykonania swojego dzieła

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w każdym wieku. Pracę prosimy sfotografować lub zeskanować i przesłać na nasz adres mailowy konkurs@adamigo.pl. Dzieła Waszych Maluchów zostaną zamieszczone w naszej galerii na Facebooku.

Najciekawsze z nich nagrodzimy grą Adamigo, adekwatną do wieku laureata

Na prace czekamy do 16.12.2012 roku. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
więcej mniej

Zostań Ambasadorem Marki Adamigo!

Testuj produkty Adamigo i dziel się z innymi swoją opinią!

Mamy przyjemność ogłosić pierwszą edycję „Ambasadorów Marki Adamigo!” Akcja skierowana jest do rodzin, które poszukują możliwości kreatywnego spędzania wspólnego czasu. Jest to niepowtarzalna okazja by dołączyć do ścisłego grona Ambasadorów Marki Adamigo. Aby znaleźć się wśród kandydatów wystarczy wypełnić ankietę dostępną pod adresem www.adamigo.pl/ankieta. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy ambasadorzy@adamigo.pl lub telefoniczny 34 372 06 78 oraz 604 190 490.

Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonimy osoby, którym prześlemy drugą, ostatnią ankietę. To właśnie spośród nich wybierzemy grono oficjalnych Ambasadorów Marki Adamigo. Wszyscy Ambasadorzy otrzymają bezpłatnie i bezzwrotnie nasze produkty, które poddadzą kilkumiesięcznym testom. Swoimi opiniami i doświadczeniami Ambasadorzy będą dzielić się na specjalnych blogach.

Jeżeli nie boicie się nowych wyzwań i chcecie powiększyć swoją kolekcję gier o produkty Adamigo, ta akcja jest skierowana właśnie do Was!

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.11.2012 roku. Być może wśród Ambasadorów Marki Adamigo znajdziesz się i Ty!

Szczegóły akcji są dostępne w regulaminie. Prosimy o sprawdzenie czy otrzymali Państwo potwierdzenie zgłoszenia na swój adres e-mail podany w ankiecie nr 1. Jeśli nie, to oznacza, że podali Państwo błędny adres i należy powtórnie wypełnić ankietę.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!
więcej mniej

KONKURS „ALE HISTORIA! KOLEJNOŚĆ ZDARZEŃ”

Co tydzień będziemy zamieszczać na naszym Facebooku kolejne przygody dzieciaków z układanki "ale historia!kolejność zdarzeń"(przedstawimy trzy różne historie). Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Posiadać konto na Facebooku i status fana profilu „Adamigo”
2. Udostępnić informację o konkursie na swojej tablicy.
3. Wysłać na adres konkurs@adamigo.pl swoją opowieść dotyczącą jednej z przedstawionych historyjek (chyba, że dopadnie Was wena twórcza to można opisać wszystkie trzy, zwiększając swoją szansę na nagrodę, ale z trzech wybierzemy tylko jedną:)). W temacie maila wpiszcie "ale historia+Wasz login z Facebooka"

Historia
Przygotowaliśmy także pytania pomocnicze przy opisywaniu historii:
• Co mogło zdarzyć się przed i po zakończeniu przygody przedstawionej na obrazkach?
• Jakie uczucia przeżywały dzieci, które były bohaterami przygód?
• Jakie tytuły mogłyby mieć te historyjki?
Wśród wszystkich nadesłanych prac wybierzemy, opublikujemy i nagrodzimy aż pięć najciekawszych:) Oczywiście zwycięzcy otrzymają od nas układankę „ale historia! kolejność zdarzeń”:).
Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca października 2012 do godziny 24:00.
Szczegóły w regulaminie oraz na stronie www.facebook.com/adamigo1982
Pozdrawiamy :)
więcej mniej

Nowy konkurs

Powrót do dzieciństwa .. z Adamigo

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Samo wspomnienie zabaw z dzieciństwa sprcore_ię uśmiech i obrazy pamięci ulubionych zajęć. Patrząc na własne pociechy wracamy wspomnieniami do czasów gdy miejsce komputerów, DVD, telewizji i innych, współczesnych rozrywek zajmowało podwórko i gra w chowanego.

Chcemy byście razem z nami zatrzymali się na chwilę w krainie swojego dzieciństwa. Zajrzeli w głąb swojej pamięci i poszukali wspomnień swoich dziecięcych zabaw. Jakie były Wasze ulubione zabawy z dzieciństwa, co pochłaniało Was bez reszty, w co lubiliście grać? A może jednym z towarzyszy Waszych młodzieńczych lat były gry i zabawy Adamigo? Towarzyszymy Wam już tyle lat…

Podzielcie się swoimi wspomnieniami. Czekamy na Wasze historie, opowieści, zdjęcia... Wszystko co pozwoli Wam na chwilę udać się w sentymentalną podróż do krainy dzieciństwa i przybliży nam jej klimat.

Każdego tygodnia wybierzemy najwspanialsze opowieści, które nagrodzimy wyjątkową nagrodą. Specjalnie dla Was i po wielu latach oddajemy do Waszych rąk unikatowe egzemplarze kolorowanek Adamigo. Nasze kultowe książeczki w limitowanej ilości trafią właśnie do Was.

Dodatkowo raz w miesiącu na drodze plebiscytu Fanów nagrodzimy najlepszy materiał miesiąca. To Wy wybierzecie swoją ulubioną opowieść, której autor otrzyma grę Adamigo.


Nagrody:

Kultowa kolorowanka Adamigo z 1989 roku – raz w tygodniu – dla najlepszych tekstów i zdjęć!

Gra Adamigo – raz w miesiącu – dla najlepszych tekstów i zdjęć wybranych przez Fanów.

Zapraszamy do udziału i wspólnej podróży do krainy naszego dzieciństwa.

Swoje opowieści, zdjęcia lub inne rekwizyty przesyłajcie na adres konkurs@adamigo.com.pl

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu


REGULAMIN KONKURSU

„Powrót do dzieciństwa.. z Adamigo”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Regulamin określa zasady uczestnictwa w Konkursie „Powrót do dzieciństwa.. z Adamigo” zwanym dalej „Konkursem”.
 2. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych.
 3. Organizatorem Konkursu i sponsorem nagród jest firma Adamigo – www.adamigo.pl
 4. Konkurs jest organizowany na terenie całego kraju w okresie od 19 października 2011 roku do 19 stycznia 2012.
 5. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej .W Konkursie mogą brać udział konsumenci indywidualni – osoby fizyczne , które w dniu wysłania zgłoszenia do Konkursu ukończyły 18 lat, posiadające stały adres zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Dostarczanie nagród w Konkursie odbywa się wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 6. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Adamigo oraz członkowie ich rodzin, przez których rozumie się małżonków, wstępnych, zstępnych, rodzeństwo małżonków, małżonków rodzeństwa, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
 7. Uczestnik Konkursu jest zobowiązany zapoznać się z postanowieniami niniejszego Regulaminu przed przystąpieniem do Konkursu. Zgłoszenie się do Konkursu w sposób określony w pkt. II jest równoznaczne z zapoznaniem się Uczestnika z postanowieniami niniejszego Regulaminu i wyrażenia na nie zgody.

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu (zwanym dalej „Uczestnikiem”), z zastrzeżeniem punktu I.6, może być każdy, kto ukończył 18 rok życia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie jedynie za przyzwoleniem swojego opiekuna prawnego.
 2. Konkurs polega na dostarczeniu na adres konkurs@adamigo.com.pl opowieści, zdjęć, wspomnienia, związanego z własnym dzieciństwem i zabawami mu towarzyszącymi. Szczególną uwagę zwróci Organizator na opowieści dotyczące gier i zabaw edukacyjnych towarzyszących dzieciństwu autora.
 3. W Konkursie nie będą uwzględniane zdjęcia i treści zawierające elementy powszechnie uznane za wulgarne lub obraźliwe albo naruszające dobra osobiste lub prawa wyłączne osób trzecich.
 4. Organizator Konkursu ma prawo wykluczyć Uczestnika Konkursu w razie nieprzestrzegania przepisów prawa, dobrych obyczajów, naruszenia niniejszego Regulaminu lub innego naruszenia praw lub interesów Organizatora.
 5. Zgłoszenia dokonane przez osoby nie spełniające warunków uczestnictwa nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
 6. Z chwilą nadesłania opowieści (treści i zdjęcia) na Organizatora przechodzą nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe do jego swobodnego wykorzystywania.
 7. Uczestnik Konkursu oświadcza, że zgłaszane do Konkursu zdjęcia i treści są jego autorstwa i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Odpowiedzialności z tego tytułu ponosi Uczestnik. Z chwilą nadesłania recenzji, na Organizatora i Sponsora przechodzą nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe do jego swobodnego wykorzystywania.
 8. Uczestnik Konkursu, wysyłając swoją recenzję, akceptuje jednocześnie treść niniejszego Regulaminu.
 9. Udział w Konkursie i podanie związanych z udziałem danych jest całkowicie dobrowolne.
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
  – problemy w funkcjonowaniu Konkursu, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej,
  - udział w Konkursie niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu lub z przepisami prawa i szkody tym spowodowane,
  – przerwy w funkcjonowaniu Konkursu zaistniałe z przyczyn technicznych (np. konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu) lub niezależnych od Organizatora,
  - niedoręczenie nagrody spowodowane nieprzesłaniem przez Uczestnika danych osobowych niezbędnych do doręczenia nagrody, bądź przesłaniem błędnych danych.
  - niedotarcie lub opóźnione dotarcie do Organizatora propozycji zdjęć albo za brak możliwości dokonania zgłoszenia konkursowego z przyczyn niezależnych od Organizatora
  - opóźnienia lub inne przeszkody w komunikacji z Uczestnikami Konkursu wynikające z przyczyn niezależnych od Organizatora.
  - zgodność z prawdą danych podanych w związku z Konkursem leży po stronie Uczestników. Organizator nie odpowiada za podanie nieprawdziwych danych przez Uczestnika lub za podanie danych innej osoby, a także za skutki takich działań Uczestnika.
 11. W każdym przypadku odpowiedzialność Organizatora jest ograniczona względem Uczestnika do wysokości wartości nagrody. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny.

III. NAGRODY

 1. W Konkursie przewidywaną nagrodą jest:
  - raz w tygodniu – kolorowanka Adamigo Coloring Book 2
  - raz w miesiącu – gra Adamigo
 2. W trakcie każdej z tygodniowych edycji wyłoniony zostanie autor najlepszego materiału, który otrzyma nagrodę w postaci kolorowanki Adamigo. Raz w miesiącu wyłoniony zostanie laureat Fanów (spośród tygodniowych edycji), który otrzyma jedną z gier Adamigo. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej głosów.
 3. Uczestnicy Konkursu mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie o ile te spełniają warunki uczestnictwa w konkursie.

IV. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY SPOŚRÓD UCZESTNIKÓW KONKURSU

 1. Spośród osób spełniających warunki Regulaminu, które nadeślą swoje zgłoszenia Jury wyłoni zwycięzców.
 2. Nadchodzące zgłoszenia będą rejestrowane od 19 października 2011 do 19 stycznia 2012.
 3. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi na podstawie decyzji Jury Adamigo (edycja tygodniowa). Będzie polegało na wyborze w każdej z tygodniowych edycji zgłoszenia. W edycji miesiąca prawo wyboru otrzymują Fani adamito na Facebooku, którzy głosując poprzez Lubię to pod poszczególnym zgłoszeniem dokonują wybory zwycięzcy.
 4. O decyzji Jury zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo. Werdykt i zgłoszenia zostaną również opublikowane na Tablicach profili Facebook Organizatora.
 5. W Konkursie zostaną uwzględnione tylko te propozycje zgłoszenia, które zostały przedstawione zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, przy czym nie zostaną uwzględnione w Konkursie propozycje dokonane przez osoby wykluczone z udziału w Konkursie albo przez osoby, które z uwagi na naruszenie postanowień Regulaminu nie wzięły skutecznie udziału w Konkursie, w tym które nie dokonały skutecznego zgłoszenia zgodnie z postanowieniami Regulaminu.
 6. Decyzja Jury o przyznaniu nagrody jest ostateczna i nieodwołalna, może być zmieniona jedynie w przypadku opisanym w rozdziale V pkt 1 Regulaminu lub w związku ze zmianą Regulaminu.

V. PRZEKAZANIE NAGRODY

 1. Organizator zobowiązuje się do przekazania zwycięzcy nagrody w terminie do 30 dnia miesiąca poszczególnych edycji. Nagroda zostanie wysłana drogą pocztową po wcześniejszym skontaktowaniu się ze zwycięzcą.
 2. O przyznaniu nagrody uczestnik zostaje powiadomiony wiadomością na Facebooku a następnie e-mailem.
 3. Z chwilą przekazania nagrody, Organizator nabywa wszelkie prawa autorskie do materiałów przekazanych w zgłoszeniu.
 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości dostarczenia Uczestnikowi nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika.

VI. PRZETWARZANIE I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Organizator jest administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu i jest uprawniony do przetwarzania danych osobowych Uczestników Konkursu wyłącznie w zakresie i w celach związanych z Konkursem w oparciu o przepisy z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz Regulaminu.
 2. Organizatorzy są uprawnieni do przetwarzania w szczególności następujących danych osobowych uczestników Konkursu:
  Nazwisko i imiona
  Adres zamieszkania, adres do korespondencji , nr telefonu
  Adres poczty elektronicznej i ewentualnie witryny WWW
 3. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale konieczne do uczestniczenia w Konkursie. Uczestnicy, którzy podali swoje dane osobowe, mają prawo zgłosić konieczność ich poprawienia lub dostępu do tych danych.
 4. Organizatorzy mają prawo do przetwarzania również innych danych jeżeli okaże się to niezbędne do nawiązania , ukształtowania lub rozwiązania stosunku prawnego z Uczestnikami Konkursu lub wykonania obowiązków.
 5. Uczestnicy Konkursu akceptując warunki Regulaminu przyjmują do wiadomości, iż zostali poinformowani o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu i poprawiania danych oraz prawie żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych.
 6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Konkursu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy, radia w Internecie oraz telewizji.

VII. REKLAMACJE I WŁAŚCIWOŚĆ SĄDU

 1. Reklamacje mogą być zgłaszane w formie pisemnej bezpośrednio na adres Organizatora Konkursu w terminie 30 dni od daty przekazania nagrody. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko i dokładny adres Uczestnika, jak również dokładny opis i wskazanie przyczyny reklamacji.
 2. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje Uczestników na podstawie Regulaminu.
 3. Prawo złożenia reklamacji przysługuje jedynie Uczestnikom Konkursu.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Organizatora w terminie 14 dni od dnia doręczenia Organizatorowi. O wyniku postępowania reklamacyjnego Komisja pisemnie powiadamia Uczestnika Konkursu listem poleconym na adres podany w reklamacji w terminie 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.
 5. Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych reklamacji w sądzie właściwym dla siedziby Organizatora Konkursu, po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego. Wszelkie inne spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszym Konkursem będą również rozstrzygane przez sąd właściwy według siedziby Organizatora.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Regulamin może być zmieniany przez Organizatora w czasie trwania Konkursu. Zmiany regulaminu obowiązują od dnia ich ogłoszenia chyba że Organizator postanowi inaczej.
 2. Zasady przeprowadzania Konkursu określa wyłącznie niniejszy Regulamin. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.
więcej mniej

Z misiem w literkowej krainie...

Konkurs plastyczno-literacki z ADAMIGO

Specjalnie dla rodziców i ich najmłodszych pociech firma ADAMIGO rozpoczyna nowy konkurs plastyczno-literacki. Zadaniem jego uczestników będzie połączyć siły wyobraźni i zaprezentować własny pomysł w postaci pracy plastycznej i krótkiego wierszyka.

Miś Bonifacy zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców do krainy pełnej magicznych zakamarków. Znajdziecie tam kolorowe literki i wszystko to, co podpowie Wam Wasza wyobraźnia. Najwyższa pora dowiedzieć się, jak wygląda świat naszego bohatera i jakie przygody czekają na jego gości. Postanowiliśmy więc poprosić Was – rodziców i dzieci – o pomoc.

Wystarczy wziąć w dłoń kredki i ołówek i tak zaopatrzonym dać upust swojej fantazji. Najładniejsze rysunki, malowidła czy wyklejanki wsparte wierszykiem będą nagradzane!

Temat – Miś Bonifacy i jego kraina

Format prac – prace plastyczne wykonane przez dzieci w dowolnej technice połączone z krótkim wierszykiem ilustrującym wyobrażenie o świecie Misia Bonifacego, zaczynająca się od frazy „Z misiem w literkowej krainie...”

Czas trwania – od 12 sierpnia do 12 października

Skany bądź fotografie prac i teksty wierszyków prosimy przesyłać na adres konkurs@adamigo.com.pl

Zgłoszenia zostaną opublikowane na tablicy profilu firmy Adamigo w serwisie facebook. Spośród uczestników Jury Adamigo wybierze dwoje zwycięzców, a pozostałe dwoje laureatów wyłonią sami fani Adamigo na facebooku klikając „Lubie to” pod konkretnym, wybranym zgłoszeniem.

Nagrodami są zestawy gier edukacyjnych „Z misiem w literkowej krainie”.

Zapraszamy do udziału i głosowania.

Zobacz nasz profil w serwisie Facebook.

więcej mniej

Konkurs z Calineczką

Czy nauka czytania, tabliczki mnożenia, reguły gramatyczne i ortograficzne mogą być dobrą zabawą?
Oczywiście! Wystarczy długi jesienny wieczór i jedna z gier edukacyjnych Adamigo, które możecie wygrać w konkursie organizowanym przez portal nie-zla-mama.com i Adamigo Facebook

Więcej szczegółów na stronie nie-zla-mama.com i na Adamigo Facebook

Konkurs Adamigo